Infektuar: 106914
Shëruar: 99628
Vdekur: 2225
Ibrahimoviq ndëshkohet direkt me karton të kuq

Ibrahimoviq ndëshkohet direkt me karton të kuq

Sport April 10, 2021 - 19:29
Lajmet e fundit nga sporti

Zlatan Ibrahimoviq është ndëshkuar direkt me karton të kuq, shkruan Zeri.info.

Në “Ennio Tardini”, Parma dhe Milan janë duke zhvilluar ndeshjen e vlefshme për javën e 30-të.

“Rossonerët” janë duke udhëhequr me rezultatin 0-2, por në 30-të minutat e mbetur do të jenë pa Ibrahimoviqin.

Sulmuesi shtatlartë është ndëshkuar direkt me karton të kuq në minutën e 60-të, pasi shprehi mospajtime me gjyqtarin kryesor.

Ende nuk dihet se çfarë i ka thënë Ibrahimoviqi gjyqtarit, që e bëri këtë të fundit ta largojë 39-vjeçarin nga loja. /Zeri.info