Infektuar: 102742
Shëruar: 89141
Vdekur: 2105
Ndeshjet që zhvillohen sot në Serie A, vëmendja te Roma e Milani

Ndeshjet që zhvillohen sot në Serie A, vëmendja te Roma e Milani

Sport March 07, 2021 - 08:35
Lajmet e fundit nga sporti

Serie A vazhdon sot (e diel) me ndeshjet e javës së 26-të, shkruan Zeri.info.

Në program për t’u zhvilluar sot janë gjashtë ndeshje, të cilat pritet të jenë mjaft interesante.

Vëmendja kryesore do jetë në ndeshjet Roma – Genoa dhe Hellas Verona – Milan.

Kryeqytetasit janë duke luftuar për një vend në top katërshe, kurse “Rossonerët” për titull.

Ndeshjet që zhvillohen sot në Serie A:

 

Image

/Zeri.info