Infektuar: 98835
Shëruar: 83591
Vdekur: 2008
Kamerat kapin momentin kur lojtari i Juventusit kishte vëmendjen tek të pasmet e gazetares sportive

Kamerat kapin momentin kur lojtari i Juventusit kishte vëmendjen tek të pasmet e gazetares sportive

Sport February 28, 2021 - 17:40
Lexoni detajet!

Mesfushori i Juventusit, Weston McKennei është bërë viral janë ndeshjes së mbrëmshme të Juventusit kundër Veronë, përcjell “Zeri.info”.

McKennei u inkuadrua në minutën e 68-të në fushë në barazimin 1:1 të Juventusit kundër Veronës në kuadër të javës së 24-të.

Por, gjatë kohës sa ishte në bankinë, McKennei është kapur nga kamerat duke ia shikuar të pasmet e gazetares së njohur sportive në Itali, Dilleta Leottas.

Image

Fotografia ka pushtuar rrjetet sociale me lojtarin amerikan që kishte vëmendjen diku tjetër.

Leottas është ndër gazetaret më të njohura sportive në Itali dhe jo vetëm.

Juventusi me këtë barazim, ndodhet në vendin e tretë me 46 pikë. /Zeri.info