Infektuar: 70185
Shëruar: 313132
Vdekur: 1616
Mirel Josa edhe zyrtarisht merr drejtimin e skuadrës së madhe shqiptare

Mirel Josa edhe zyrtarisht merr drejtimin e skuadrës së madhe shqiptare

Sport January 25, 2021 - 19:51
Detaje

Kukësi ka njoftuar se ka arritur marrëveshje me trajnerin e njohur shqiptar, Mirel Josa, shkruan “Zeri.info”.

Tekniku kryeqytetas do të marrë drejtimin e Kukësit menjëherë dhe prezantimi i tij para mediave do të bëhet ditën e mërkurë.

Josa ka nënshkruar kontratë për një vit e gjysmë.

 

Njoftim i klubit Futboll Klub Kukësi njofton se Mirel Josa është trajneri i ri i skuadrës sonë. Tekniku kryeqytetas ka...

Posted by F.K Kukësi Albania on Monday, January 25, 2021

Rraman Hallaçi do të jetë ndihmës-trajner i Josës dhe njëkohësisht do të drejtojë Kukësin U21.

Në të kaluarën, Mirel Josa ishte trajner te FC Prishtina. /Zeri.info