Infektuar: 70185
Shëruar: 313132
Vdekur: 1616
Befasi, Burnley kalon në epërsi në shtatë minutat e fundit ndaj Liverpoolit

Befasi, Burnley kalon në epërsi në shtatë minutat e fundit ndaj Liverpoolit

Sport January 21, 2021 - 22:42
Detaje

Është zhbllokuar rezultati i ndeshjes që po zhvillohet në “Anfield” ndërmjet Liverpoolit dhe Burnleyt, shkruan “Zeri.info”.

Mysafirët kanë befasuar duke kaluar në avantazh në gjashtë minutat e fundit të kohës së rregullt.

Është Barnes që ka realizuar nga pikë e bardhë e penalltisë në të 84-tën minutë.

Mesfushori shqiptar, Xherdan Shaqiri është në fushë nga minuta e parë për “Reds”.

VIDEO

/Zeri.info