Infektuar: 58088
Shëruar: 50953
Vdekur: 1456
Ballkani jep lajmin e madh, UEFA i liron merkaton

Ballkani jep lajmin e madh, UEFA i liron merkaton

Sport January 14, 2021 - 13:40
Lajmet e fundit nga sporti

Skuadra e Ballkanit ka njoftuar sot se i është liruar merkatoja pasi UEFA i kishte bllokuar për shkak të një dënimi që kishin ndaj futbollistit serb Avdic, shkruan “Zeri.info”.

Lajmin e ka dhënë vetë skuadra nga Theranda e cila tash është e lirë të kryej transfere në afatin kalimtar të janarit.

Ky është njoftimi i klubit:

Të dashur tifoz Te nderuara media,Njoftim për të gjitha palet e interesit, sistemi TMS (Transfer Matching System) i klubit tonë është i hapur dhe funksional sic kemi potencuar para 2/3 ditëve , TMS ka qen e bllokuar vetem 2 ditë si shkak i nje denimi për një ish lojtar që ka qen ne prova para 2 viteve.Faleminderit për interesimin Na priftë e mbara. /Zeri.infoImage