Infektuar: 58399
Shëruar: 51081
Vdekur: 1466
Shakhtar – Real Madrid, formacionet zyrtare

Shakhtar – Real Madrid, formacionet zyrtare

Sport December 01, 2020 - 18:00
Lajmet e fundit nga sporti

Real Madridi sonte në Donetsk të Ukrainës do të ndeshet me Shahktarin në një ndeshje shumë të rëndësishme në Ligën e Kampionëve, shkruan “Zeri.info”

Tashmë gjithçka është gati dhe janë bërë zyrtare formacionet e ndeshjes Shakhtar Donetsk – Real Madrid.

‘Los Blancos’ kanë nevojë për një fitore në ‘NSC Olimpiyskiy Stadium’ për të siguruar kalimin tutje në Ligën e Kampionëve.

Ndeshja mes Shakhtar dhe Real Madrid fillon nga ora 18:55. /Zeri.info

Image