Infektuar: 40117
Shëruar: 25586
Vdekur: 1026
Përkundër humbjes, Valon Berisha vlerësohet lart për paraqitjen e tij, Arbër Zeneli luan vetëm pak minuta

Përkundër humbjes, Valon Berisha vlerësohet lart për paraqitjen e tij, Arbër Zeneli luan vetëm pak minuta

Sport November 22, 2020 - 16:53

Reimsi ka pësuar humbje të rëndë nga Nimes në kuadër të kampionatit elitar francez, Liga 1.

Në kuadër të javës së 11-të, Reims është mposhtur në shtëpi me rezultat 0:1, shkruan "Zeri.info".

Futbollisti i Kosovës, Valon Berisha luajti 90 minuta në këtë ndeshje, derisa bëri paraqitje të mirë në mesfushë.

Nga "WhoScored", ai u vlerësua me notën 7.0.

Ndërkaq, Arbër Zeneli luajti vetëm 12 minuta sot, dhe u vlerësua me notën 6.8. /Zeri.info

Image