Infektuar: 35549
Shëruar: 21746
Vdekur: 939
Shënohet goli i parë në takimin Tottenham – Manchester City

Shënohet goli i parë në takimin Tottenham – Manchester City

Sport November 21, 2020 - 18:46

Është shënuar goli i parë në kryendeshjën e Premierligës për ditën e sotme mes Tottenhamit dhe Manchester Cityt, raporton “Zeri.info”.

Koreano-jugori, Son Heung Min është autori i golit të parë për Tottenham që ka kaluar në epërsi në minutën e pestë.

Son u shërbye nga Ndombele qe ishte asistuesi në golin e avantazhit për skuadrën e udhëhequr nga trajneri portugez, Jose Mourinho.

VIDEO