Infektuar: 18910
Shëruar: 15367
Vdekur: 674
Vazhdon 'seriali' për punimet në stadiumin e qytetit në Gjilan, tani është ndalur puna

Vazhdon 'seriali' për punimet në stadiumin e qytetit në Gjilan, tani është ndalur puna

Sport September 27, 2020 - 23:34

Vazhdon "seriali" për punimet në stadiumin e qytetit në Gjilan.

Ditë më parë, instuticionet lokale dhe ato qendrore u "reklamuan" për punimet dhe projektin e stadiumit të qytetit në Gjilan, raporton "Zeri.info".

Megjithatë, për momentin, punimet kanë ngecur.

Këtë lajm e ka konfirmuar edhe drejtori i Dritës, Valon Zymberi.

"Kemi qenë ditët e fundit të angazhuar me ndeshjet në Evropë, por na thanë se punimet janë ndalur, arsyen nuk e di, i bëj thirrje kryetarit Lutfi Haziri që punimet të mos ndalen", deklaroi Zymberi në "Dueli Sportiv". /Zeri.info

Image