Infektuar: 67906
Shëruar: 59174
Vdekur: 1587
Formacionet zyrtare: Bayern Munich - Schalke

Formacionet zyrtare: Bayern Munich - Schalke

Sport September 18, 2020 - 20:13

Kampionati elitar gjerman, Bundesliga do të startojë sonte me ndeshjen Bayern Munich - Schalke.

Kampioni i Gjermanisë dhe Evropës do ta presë Schalken sonte në "Allianz Arena" nga ora 20:30, shkruan "Zeri.info".

Para fillimit të ndeshjes, trajnerët e të dyja skuadrave i kanë publikuar formacionet zyrtare.

Bayern Munich: Neuer; Kimmich, Goretzka, Boateng, Süle, Pavard, Hernandez, Sané, Gnabry, Müller, Lewandowski

Schalke: Fahrmann; Kabak, Oczipka, Stambouli, Rudy; Serdar, Bentaleb; Uth, Harit, Matondo, Pacienca.

/Zeri.info