Infektuar: 54839
Shëruar: 48046
Vdekur: 1392
Portieri shqiptar nuk fshihet, publikon foto me modelen që i ka rrëmbyer zemrën

Portieri shqiptar nuk fshihet, publikon foto me modelen që i ka rrëmbyer zemrën

Sport August 11, 2020 - 23:56

Esther Adjoa Asiedu është femra e cila i ka rrëmbyer zemrën portierit të Kombëtares së Shqipërisë, Thomas Strakosha.

Strakosha dhe modelja në fjalë po kalojnë pushimet në Greqi, shkruan "Zeri.info".

"Gardiani" i Lazios së fundmi publikoi një fotografi në rrjetet sociale duke zbuluar lidhjen me modelen.

Image

Në këtë fotografi, ai i bashkangjiti edhe një zemër si "emoji".

Edhe pse ishte munduar prej kohësh ta mbante të fshehtë lidhjen e dashurisë, më në fund Thomas ka vendosur të zbulojë parneren e tij, e cila duket mjaft seksi.

Image

Ajo numëron 10 mijë ndjekës në rrjetin social "Instagram".

E dashura e Strakoshës, ka publikuar së fundmi disa story në krahët e shqiptarit. /Zeri.info

Image