Infektuar: 17139
Shëruar: 14787
Vdekur: 657
'Intelektualët' në mbështetje të Dritës në Ligën e Kampionëve: 'Duam fitore'

'Intelektualët' në mbështetje të Dritës në Ligën e Kampionëve: 'Duam fitore'

Sport August 08, 2020 - 19:34

Tashmë ka nisur ndeshja mes Dritës së Gjilanit dhe Inter d'Escaldes.

Ndeshja në fjalë është e vlefshme për gjysmëfinalen e rundit preliminar të Ligës së Kampionëve, raporton "Zeri.info".

Kjo përballje do të zhvillohet në Nyon të Zvicrës.

Në vendit ku po luhet ndeshja ndodhen edhe dhjetëra tifozë të Dritës, "Intelektualët".

Me të nisur ndeshja, ata janë duke dëgjuar duke brohoritur: "Duam fitore".

Ndryshe, fituesi i kësaj ndeshje do të takohet me kampionin e Irlandës së Veriut, Lindsfield në finale. /Zeri.info