Infektuar: 10247
Shëruar: 5944
Vdekur: 327
Pas Lazios edhe Roma e do sulmuesin e Kosovës

Pas Lazios edhe Roma e do sulmuesin e Kosovës

Sport July 10, 2020 - 23:30
Lajmet e fundit nga sporti

Sulmuesi i Përfaqësueses së Kosovës, Vedat Muriqi vazhdon të mbetet futbollist shumë i kërkuar. Pas ofertave që ka marr nga Anglisë dhe interesimit të Lazios, së fundmi ka dalë një skuadër tjetër që e do gjigantin e Kosovës, shkruan”Zeri.info”.

Mediet turke kanë raportuar se është skuadra e Romës që po e ndjek me vëmendje sulmuesin prizrenas.

Këtë e ka bërë të ditur të premten sajti turk “hurriyet.com.tr”.

Muriqi luan për Fenerbahçen, por me shumë mundësi do të largohet këtë verë. /Zeri.info