Infektuar: 10247
Shëruar: 5944
Vdekur: 327
“Kim Kardashiani” me prejardhje serbe vazhdon të shkëlqejë në rrjetet sociale

“Kim Kardashiani” me prejardhje serbe vazhdon të shkëlqejë në rrjetet sociale

Sport July 08, 2020 - 09:32

Bukuroshja serbe, Daniela Rajic është në një lidhje dashurie me yllin e NBA-s, Paul George që nga vera e vitit 2013.

Ajo menjëherë filloi të paraqitej në kopertonat e shtypit amerikan, për shkak të lidhjes me basketbollistin amerikan, shkruan “Zeri.info”.

Tani Daniela është duke tërhequr vëmendje të madhe edhe në “Instagram”.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

QUARANTINE & TAN ë @nudeswimco

A post shared by Daniela Rajic (@danielarajic) on

Vetëm fotografia e saj e fundit, ku ajo shihet pranë lavamanit, u pëlqye nga më shumë se 20 mijë persona.

Daniela është rritur në ShBA dhe ajo ka diplomuar në Universitetin e Miamit, teksa në Amerikë u njoh me Paul Georgen.

Ajo e ka linjën e saj të modës, dhe fiton para gjithashtu nga reklamat në rrjetet sociale.

Për më shumë shikojeni Danielën në disa fotografi të mëposhtme. /Zeri.info

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Happy New Year!! To another year of love @ygtrece ë

A post shared by Daniela Rajic (@danielarajic) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Put her on Prada and now she proper ë‍ë

A post shared by Daniela Rajic (@danielarajic) on