Infektuar: 4307
Shëruar: 2095
Vdekur: 94
Moderatorja shqiptare e sportit tërheq vëmendjen e të gjithëve, pozon e mbuluar vetëm me një peshqir

Moderatorja shqiptare e sportit tërheq vëmendjen e të gjithëve, pozon e mbuluar vetëm me një peshqir

Sport May 31, 2020 - 14:21
Lajmet e fundit nga sporti

Moderatorja e sportit, Hygerta Sako, njihet si një person që është shumë aktiv në rrjetet sociale, ku shumë gjëra nga jeta e saj nuk ngurron t’i ndajë edhe me ndjekësit, të cilët janë të shumtë në numër.

Së fundmi, ajo ka postuar një foto të veçantë në profilin e saj zyrtar në “Instagram”, ku tërheq vëmendjen e të gjithëve. Në foton e postuar, shihet Hygerta Sako e mbuluar vetëm me një peshqir dhe me një filxhan në dorë.

“Jeta fillon pas një filxhani kafe”, shkruan Hygerta në foton e saj. Nuk kanë munguar komentet pozitive për moderatoren, e cila tashmë po mundohet t’i kthehet normalitetit pas periudhës së izolimit nga koronavirusi.

Image
Image
Image
Image