Infektuar: 4512
Shëruar: 2156
Vdekur: 97
Ylli i Leicesterit shpenzon 50,000 funte për dy qen roje

Ylli i Leicesterit shpenzon 50,000 funte për dy qen roje

Sport May 25, 2020 - 09:20
Lajmet e fundit nga sporti

Ylli i Leicester Cityt, Hamza Choudhury, ka shpenzuar 50,000 funte për të blerë dy qen për sigurinë e tij, transmeton zeri.info

Ai është futbollisti më i fundit milioner që shton sigurinë e tij pas rastit të plaçkitjes së Dele Allit.

Ai ka blerë dy qen nga firma “K9 Chaperone”.

Kjo firmë tashmë i ka shitur qen edhe Raheem Sterlingut, Jesse Lingardit dhe marcus Rashfordit.

Partnerja e Choudhuryt, Olivia Fountain zbuloi fotografitë e qenve në rrjetet sociale./Zëri

Image
Image