Infektuar: 4715
Shëruar: 2227
Vdekur: 101
Manchester City dhe Barcelona shkëmbejnë futbollistë

Manchester City dhe Barcelona shkëmbejnë futbollistë

Sport May 23, 2020 - 15:21
Lajmet e fundit nga sporti

Manchester City Juventusi dhe Barcelona janë duke menduar shkëmbimin e futbollistëve.

Për shkak të krizës për shkak të pandemisë së koronavirusit, klubet këtë verë sipas shumë analistëve, më shumë do të shkëmbejnë futbollistë, në pamundësi për të harxhuar miliona.

Kështu, Barça dhe City vijnë me idenë e shkëmbimit të futbollistëve.

Sipas Mundo Deportivos, Cancelo nuk është i lumtur në Manchester City, ashtu siç Semedo që asnjëherë nuk ka zënë vend në 11-she, kanë mundësi të ndërrojnë skuadra.