Infektuar: 1032
Shëruar: 789
Vdekur: 29
Golfistja seksi: Mos rrezikoni me foto intime, ish i dashuri im i shpërndau

Golfistja seksi: Mos rrezikoni me foto intime, ish i dashuri im i shpërndau

Sport February 26, 2020 - 18:04
Lajmet e fundit nga sporti

Golfistja amerikane, Paige Spiranac, përveç si sportiste njihet edhe për bukurinë e saj, transmeton zeri.info

Së fundmi ajo ka këshilluar vajzat që të mos bëjnë foto intime.

Spiranac u shpreh se ajo kishte bërë foto të tilla, derisa ish i dashuri i saj i kishte publikuar.

“Njerëzit gjithmonë ju paralajmërojnë që të mos bëni foto të tilla. Kjo tingëllon si një ide argëtuese dhe seksi, por a ia vlen të rrezikoni? Shumë prej nesh e kanë bërë atë”, tha Paige Spiranac./Zëri

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image