Napoli – Barcelona, katalunasit barazojnë rezultatin

Napoli – Barcelona, katalunasit barazojnë rezultatin

Sport February 25, 2020 - 22:17
Lajmet e fundit nga sporti

Napoli dhe Barcelona janë duke luajtur në ndeshjen e parë të së tetës së finales së Ligës së Kampionëve, shkruan zeri.info

Barcelona e ka barazuar rezultatin në 1:1.

Antoine Griezmann ka realizuar në minutën e 58-të./Zëri