Werder Bremen – Borussia Dortmund, formacionet zyrtare

Werder Bremen – Borussia Dortmund, formacionet zyrtare

Sport February 22, 2020 - 14:37

Werder Bremeni sot do të zhvillojë një ndeshje jashtëzakonisht të rëndësishme në luftë për mbijetesë, shkruan Zëri.info.

Skuadra e futbollistit shqiptar Milot Rashica përballet me Borussia Dortmundin dhe duke e parë formën e Dortmundit gjasat e Werderit janë të vogla.

Megjithatë, tifozët po presin një mrekulli nga Rashica ngjashëm si në garat e Kupës kur futbollisti vushtrrias shënoi gol dhe eliminoi Dortmundit.

Ndeshja Werder Bremen – Borussia Dortmund luhet sot nga ora 15:30, ndërsa tashmë janë publikuar formacionet zyrtare. /Zëri.info

Image
Image