Atletico Madrid – Liverpool, klubit anglez i anulohet një gol

Atletico Madrid – Liverpool, klubit anglez i anulohet një gol

Sport February 18, 2020 - 21:37
Lajmet e fundit nga sporti

Atletico Madridi dhe Liverpooli janë duke luajtur në ndeshjen e parë të së tetës ë finales së Ligës së Kampionëve, shkruan zeri.info

Vendasit janë duke triumfuar 1:0.

Ndërkohë, Liverpoolit i është anuluar një gol i Salahut në minutën e 26-të, pasi asistuesi Roberto Firmino ishte në pozicion jashtë loje./Zëri