Infektuar: 15472
Shëruar: 13278
Vdekur: 622
Yulia Ushakova, sportistja që po 'çmend' 'Instagramin'

Yulia Ushakova, sportistja që po 'çmend' 'Instagramin'

Sport January 23, 2020 - 23:48
Lajmet e fundit nga sporti

Quhet Yulia Ushakova, është lojtare e hockejit në akull si sulmuese te skuadra ruse e Spartakut të Moskës.

Ajo është një yll brenda dhe jashtë fushe dhe këtë e tregojnë fotot në profilin e saj në "Instagram", ku Yulia shfaqet gjithmonë shumë sensuale dhe superseksi.

Ushakova vazhdimisht poston fotografi "të nxehta" për ndjekësit e saj në rrjetet sociale. 

Image
Image
Image
Image
Image
Image