Infektuar: 15472
Shëruar: 13278
Vdekur: 622
Dështon Leicester, gëzohet Liverpool

Dështon Leicester, gëzohet Liverpool

Sport December 14, 2019 - 17:59
Detajet

Leicesteri nuk ka mundur të marrë më shumë sesa një pikë në fushën e vet ndaj Norwichit duke luajtur baras 1:1, rezultat ky që i ka konvenuar shumë Liverpoolit pasi tash ka rritur distancën në 10 pikë ndaj vendit të dytë, shkruan Zëri.info.

Një rezultat aspak i pritur ka ardhur nga Chelsea që u mposht në shtëpi të vetë nga Bournemouth me rezultat 1:0.

Ndeshja e fundit për ditën e sotme është ajo ndarjet Southampton dhe West Ham që nis nga ora 18:30. /Zëri.info

Image