Infektuar: 4931
Shëruar: 2267
Vdekur: 102
Futbollisti i Prishtinës e merr lajmin më të mirë në jetë

Futbollisti i Prishtinës e merr lajmin më të mirë në jetë

Sport November 20, 2019 - 00:02
Zbuloni detajet

Futbollisti i FC Prishtinës, Leotrim Bekteshi, është bërë babë për herë të parë, shkruan Zëri.info.

Qendërmbrojtësi Bekteshi e ka konfirmuar lajmin përmes një postimi në rrjetin social Facebook.

" Falenderimi i takon Allahut te madherishem qe u bera prind per here te pare dhe me fali nje djale engjull.. Fati si prind na buzëqeshi së bashku me gruan time të dashur. Sakrifica dhe mundi i saj nuk paguhet me asgjë. Mire se erdhe LEO", ka shkruar Leotrim Bekteshi në rrjetin social Facebook, përcjell Zëri.info.

Bekteshi me Prishtinën në këtë edicion po lufton për titullin kampion në Superligën e Kosovës. /Zëri.info