Infektuar: 3178
Shëruar: 1824
Vdekur: 64
'Mos u tall kaq shumë shoki' - Rashica ia mëson gjuhën shqipe bashkëlojtarit gjerman

'Mos u tall kaq shumë shoki' - Rashica ia mëson gjuhën shqipe bashkëlojtarit gjerman

Sport October 17, 2019 - 23:05
Detajet

Mesfushori i Werder Bremenit, Davy Klaassen duket se ka bërë një tallje me futbollistin kosovar, Milot Rashica, transmeton zeri.info

Klaassen ka postuar në rrjetin social “Instagram” një foto të Rashicës, derisa ka shkruar: “Kur bën një shaka për Milot Rashicën, por atij nuk i pëlqen ...”.

Ndërkohë, Rashica ia ka kthyer, duke shkruar në anglisht dhe në shqip: “Mos u tall kaq shumë shoki”./Zëri

Image