Infektuar: 4307
Shëruar: 2095
Vdekur: 94
Vijojnë me intensitet punimet te 'Arena Kombëtare'

Vijojnë me intensitet punimet te 'Arena Kombëtare'

Sport October 16, 2019 - 23:51
Detajet

Punimet te "Arena kombëtare" në kryeqytet janë duke vazhduar me intensitet të lartë.

Pas shtrimit të fushës dhe testimit të ndriçimit, tani është duke iu dhënë dora e fundit në pjesë e jashtme.

Synimi është që stadiumi të jetë gati për ndeshjen e nëntorit midis Shqipërisë dhe Francës.

Image

Image

Image

Image