Infektuar: 15472
Shëruar: 13278
Vdekur: 622
'Shembet' mbrojtja e Manchester Unitedit, super-aksion nga West Hami dhe ka gol në Londër

'Shembet' mbrojtja e Manchester Unitedit, super-aksion nga West Hami dhe ka gol në Londër

Sport September 22, 2019 - 15:49
Detajet

Ka përfunduar pjesa e parë në ndeshjen mes West Hamit dhe Manchester Unitedit.

Në ndeshjen që po zhvillohet në “London Stadium”, vendasit janë në epërsi prej një goli.

Andriy Yarmolenko ka shënuar golin e epërsisë për vendasit në minutën e 44-t./Zëri.info