Infektuar: 10988
Shëruar: 6616
Vdekur: 373
Tifozja italiane e cila e adhuron ekipin e Series A, i tërbon ndjekësit me fotot e fundit

Tifozja italiane e cila e adhuron ekipin e Series A, i tërbon ndjekësit me fotot e fundit

Sport August 18, 2019 - 14:03
Detajet

Alice Bertoletti, është një modele superseksi nga Firence që ka në zemër skuadrën e Fiorentinës.

Këtë e tregoi edhe në programin televiziv “Ciao Darwin” kur mori pjesë si rivale e Juventusit në episodin e skuadrave të tjera kundër bardh e zi.

Megjithatë, në Instagram Alice është në zemrat e tifozëve të të gjitha skuadrave të Serie A me linjat e saj seksi dhe format trupore që të lënë pa fjalë.

Image
Image
Image
Image
Image