Infektuar: 9869
Shëruar: 5480
Vdekur: 303
Gafa e Shkodran Mustafit mbrëmë që i la tifozët e futbollit të 'shokuar'

Gafa e Shkodran Mustafit mbrëmë që i la tifozët e futbollit të 'shokuar'

Sport July 16, 2019 - 17:58
Detajet

Arsenali triumfoi mbrëmë 3:0 ndaj Colorado Rapids në një ndeshje miqësore, transmeton zeri.info

Për klubin londinez në këtë ndeshje u paraqitur edhe mbrojtësi shqiptar, Shkodran Mustafi.

Madje, ai e barti edhe shiritin e kapitenit.

Por, tifozët e kanë vërejtur që ai e kishte vendosur mbrapsht shiritin e kapitenit dhe janë tallur me futbollistin në rrjetet sociale./Zëri

Image