Juventusi e barazon rezultatin ndaj Fiorentinës

Juventusi e barazon rezultatin ndaj Fiorentinës

Sport prill 20, 2019 - 19:08
Lexoni më shumë detaje

Juventus ka arritur ta barazojë rezultatin në ndeshjen kundër Fiorentinës, e cila po zhvillohet për momentin në stadiumin “San Siro” dhe është e vlefshme për xhiron e 33-të të Serisë A.

Në minutën e 37-të të ndeshjes, Alex Sandro shënoi nga një pozitë e vështirë për ta dërguar rezultatin e ndeshjes në 1:1. Ky ishte goli i parë për Sandron në këtë sezon