Bëri seks me këngëtaren serbe, vjen lajmi shokues për boshnjakun

Bëri seks me këngëtaren serbe, vjen lajmi shokues për boshnjakun

Sport janar 22, 2019 - 21:51
Zbuloni detajet

Reprezentuesi i Bosnjës dhe Hercegovinës, Ognjen Vranjes është larguar nga skuadra belge e Anderlehtit, per shkak te skandalit me këngëtaren serbe, Jelena Karleusa, rsporton Kurir.rs, përcjell Zëri.info.

Afera seksuale e futbollistit me këngëtaren e njohur serbe, nuk e ka goditur vetëm opinionin e atjeshëm, por edhe Belgjikën.

Image

Në Anderlecht kanë vendosur ta fshijnë emrin dhe mbiemrin e Vranjesit, i cili nuk do të stërvitet më me trajnerin Fred Ruten.

"Futbollistët që do të luftojnë për një vend në përbërjen e parë po stërviten të veçuar, e në mesin e tyre është edhe Vranjes", ka thënë drejtori i Anderlechtit, Michael Vershuren.

"Rasti i tij nuk ka lidhje me cilësitë futbollistike, por me ngjarjet jashtë terrenit’, ka shtuar Vershuren.

Image

Kujtojmë se Karleusa është e martuar me lojtarin serb Dushko Toshiq, por lidhja e tyre duke se ka marrë fund pas skandalit të fundit. /Zëri.info

Image

Image

Image