Kosova formon Ushtrinë, ja çfarë bën klubi i Drenicës

Kosova formon Ushtrinë, ja çfarë bën klubi i Drenicës

Sport dhjetor 14, 2018 - 16:40
Detajet

Kosova zyrtarisht është bërë me Ushtri.

Urimeve për formimin e ushtrisë së Kosovës i është bashkuar edhe klubi i Drenciës, që sot ka bërë homazhe në varrezat e Prekazit dhe te komandanti legjendar i UÇK-së, Adem Jashari.