Motra e Neymarit ‘çmend’ Instagramin me fotot e fundit

Motra e Neymarit ‘çmend’ Instagramin me fotot e fundit

Sport dhjetor 12, 2018 - 15:01
Detajet

Motra e Neymarit, Rafaella Santos është mjaft aktive në rrjetet sociale, shkruan Zeri.info.

Dhe, ajo e ka “çmendur” Instagramin me fotot e fundit që i ka postuar.

Image

21 vjeçarja, motra e vogël e futbollistit brazilian i ka shfaqur linjat e saj të përkryera në fotot që i ka postuar me bikini.

Ajo ka më shumë se 3 milionë ndjekës në Instagram, të cilët mezi i presin postimet e saj... /Zëri/

Image