Inter – Milan, formacionet zyrtare të ‘Derby della Madonnina’

Inter – Milan, formacionet zyrtare të ‘Derby della Madonnina’

Sport tetor 21, 2018 - 19:31
Lexo detajet!

Interi dhe Milani kanë publikuar formacionet zyrtare të ‘Derby della Madonnina’, që është i vlefshëm për xhiron e 9-të të kampionatit italian.

Inter – Milan do të jetë kryendeshja e javës së nëntë në Serie A, transmeton Insporti

Të dyja skuadrat tashmë kanë bërë të ditura formacionet, për super përballjen që do të luhet me fillim nga ora 20:30 në ‘San Siro’.

Interi gjendet në pozitë shumë më të mirë në tabelë, ku mban pozitën e katërt me 16 pikë, kurse Milani me 12 pikë renditet i 12-ti.

Më poshtë keni formacionet zyrtare të ndeshjes. /Insporti

Image 
Image