Kështu ndryshon renditja e tabelës pas fitoreve të Llapit dhe të Dritës (FOTO)

Kështu ndryshon renditja e tabelës pas fitoreve të Llapit dhe të Dritës (FOTO)

Sport tetor 17, 2018 - 17:04
Detajet

Llapi iu është kthyer fitoreve pas dy humbjeve të mëdha. Llapjanët kanë fituar sot në Podujevë kundër Gjilanit me rezultat 3:1, raporton “Zëri”

Në anën tjetër, edhe Drita sot pati ditë perfekte. Kampionia e deklasoi Ballkanin duke e mposhtur 6:1. 

Kjo është renditja në tabelë pas këtyre dy sfidave:

Image