Një e dashur si e Ronaldos, kujdeset për tre fëmijët e tij si të ishte nëna e tyre

Një e dashur si e Ronaldos, kujdeset për tre fëmijët e tij si të ishte nëna e tyre

Sport shtator 24, 2018 - 17:38
Lexo detajet

Cristiano Ronaldo tash e një kohë është në lidhje me modelen e njohur Georgina Rodriguez me të cilën edhe ka një vajzë, Alana, shkruan “Zëri.info”.

Në anën tjetër ylli portugez ka edhe tre fëmijë të tjerë: Cristiano Jr., Mateo dhe Eva për të cilët Georgina kujdeset mjaftë shumë pavarësisht që nuk është e ëma e tyre.

Ajo vazhdimisht poston në rrjetet sociale fotografi të fëmijëve të Ronaldos dhe nuk heziton ta shfaq dashurinë dhe kujdesin për ta.

Ronaldo në afatin kalimtar të verës ka kaluar tek skuadra e Juventusit pas një karriere të gjatë në skuadër madrilene, Real Madrid. /ZËRI

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

¡Vamos papá hermoso! ë Bendecidos ë Mamá enamoradaë #dulcessueños ... #FINOALLAFINE @cristiano

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on