Milan – Atalanta, ndeshja mbyllet me rezultat të papritur

Milan – Atalanta, ndeshja mbyllet me rezultat të papritur

Sport shtator 23, 2018 - 19:58
Detajet

Milani dhe Atalanta kanë barazuar 2:2, në ndeshjen që sapo përfundoi, shkruan Zeri.info.

Skuadra nga Bergamo e ka barazuar rezultatin në minutat shtesë përmes Emiliano Rigonit.

Një gol tjetër e kishte shënuar Papu Gomez për mysafirët.

Kurse, Gonzalo Higuain dhe Giacomo Bonaventura realizuan për vendësit. /Zëri/