Ky klub ia ofroi Realit mbi 100 milionë euro për Varanen!

Ky klub ia ofroi Realit mbi 100 milionë euro për Varanen!

Sport gusht 10, 2018 - 15:07
LAJMI I FUNDIT

Manchester United nuk ia doli të përforcohej në mbrojtje edhe pse kishte para të mjaftueshme për të shpenguar.

Madje tabloidi britanik “The Guardian”, përcjellë "Zeri.info", shkruan se “Djajtë e Kuq” i kishin bërë gati 100 milionë funte për ta blerë mbrojtësin e Real Madridit, Raphael Varane.

Mirëpo takimi në mes të dyja klubeve nuk solli fryt dhe mbrojtësi francez mbeti në “Santiago Bernabeu”. United nuk ia doli ta transferonte as veteranin e Atletico Madridit Diego Godin. /Zëri/