Manchester United vazhdon tutje në FA Cup

Manchester United vazhdon tutje në FA Cup

Sport shkurt 17, 2018 - 20:28

Manchester United ka siguruar kalimin në raundin e gjashtë të FA Cup.

‘Djajtë e Kuq’ ia kanë dalë të mposhtin në udhëtim 0-2 skuadrën e Huddersfield.

Të dy golat për Manchester Unitedin i shënoi sulmuesi Romelu Lukaku.

Lukaku shënoi në minutat 3’ dhe 55’ të ndeshjes./Lajmi.net/