Edhe Rashica me urim për pavarësinë

Edhe Rashica me urim për pavarësinë

Sport shkurt 17, 2018 - 11:17

Futbollisti i njohur Milot Rashica, në llogarinë e tij në Instagram ka postuar një fotografi, në të cilën shihet ai duke mbajtur në duar dy flamujt : atë të Kosovës dhe atë të Shqipërisë, duke uruar kështu të gjithë shqiptarët për ketë festë, transmeton "Zëri.info"

Mbishkrimi i fotografisë së tij thotë : "URIME KOSOVË, 10vjet shtet  #Kosova10". /Zëri.info/

 

 

Urime KOSOVË ë 10 vjet shtet ë #kosova10 ë

A post shared by Milot Rashica (@milotrashica7) on