Mourinho: Ky yll i madh nuk do të luajë më në Man Utd (FOTO)

Mourinho: Ky yll i madh nuk do të luajë më në Man Utd (FOTO)

Sport maj 18, 2017 - 09:07

Lajm shumë i keq për Manchester United.

David de Gea nuk do të luajë më për Manchester United gjatë këtij sezoni, ka konfirmuar Jose Mourinho.

“Ndeshja e parë parasezonale do të jetë ndaj La Galaxy. Joel do të luaj ndeshjen e mbetur ndaj Crystal Palace në Premierligë, ndërsa Roero do të luaj në finale të Europa League”, tha Mourinho pas barazimit të mbrëmshëm me Southampton 0:0.

“De Gea është portieri më i mirë në botë dhe natyrisht ne duam që ai të vazhdojë të luajë me ne”. /Lajmi.net/

Image