Infektuar: 17422
Shëruar: 14894
Vdekur: 657
Sabri Fejzullahu publikon klip të ri

Sabri Fejzullahu publikon klip të ri

Showbiz October 11, 2020 - 14:29

Sabri Fejzullahu nuk ndalet me prurjet muzikore.

Pas “Dy zemra”, Fejzullahu ka publikuar një tjetër këngë.

“Për dashurinë” mban emrin ky projekt i cili është punuar në tekst dhe muzikë nga Pirro Çako.

Videoklipin e plotë mund ta shihni në YouTube.