Infektuar: 17009
Shëruar: 14716
Vdekur: 656
Emina Çunmulaj po feston 36 vjetorin e lindjes, sot 18 vite më parë modelja mori rrugën për Amerikë

Emina Çunmulaj po feston 36 vjetorin e lindjes, sot 18 vite më parë modelja mori rrugën për Amerikë

Showbiz September 12, 2020 - 14:12

Sot është një ditë e veçantë për Emina Çunmulajn.

Modelja e cila ka vite që jeton në SHBA po feston 36 vjetorin e lindjes.

Çunmulaj ka shkruar se saktësisht në këtë dit ajo kishte marrë rrugën për në Amerikë, për t’u martuar më pas dhe tani ka dy vajza.

“Të mendoja se 18 vjet më parë, pikërisht në këtë ditë isha ulur në të njëjtin vend duke u përgatitur të dilja nga shtëpia në kërkim të një jete më të mirë dhe duke ndjekur një ëndërr që me shumë punë të vështirë dhe pak fat u kthye në një udhëtim dhe transportues kaq të pabesueshëm. Të takoj shokun tim të shpirtit dhe të sjell dy vajza të bukura në këtë botë”, ka shkruar Çunmulaj.

Image