Infektuar: 4715
Shëruar: 2227
Vdekur: 101
Projekti i radhës i Stresit është një bashkëpunim

Projekti i radhës i Stresit është një bashkëpunim

Showbiz June 01, 2020 - 23:45

Stresi ka ndarë me ndjekësit një pjesë të këngës së re.

Pa asnjë dyshim që nga lirimi prej qelisë muaj më parë, Stresi ka qenë një nga artistët më aktiv në muzikë me prurje të shumta.

Reperi nga Tropoja vetëm pak javë më parë kishte publikuar këngën e tij me të re, dhe tani njofton së shumë shpejt do të publikojë edhe një tjetër.

Ai ka ndarë një pjesë të këngës në Instagram ku dhe njofton se projekti i radhës do të jetë një bashkëpunim me Anestezionin dhe Oneto.