Infektuar: 4307
Shëruar: 2095
Vdekur: 94
Kur do të publikohet klipi i ri i Capital T?

Kur do të publikohet klipi i ri i Capital T?

Showbiz May 22, 2020 - 18:00

“Flawless” është kënga e radhës e Capital T nga albumi “Skulpturë”.

Edhe ky projekt do të jetë me videoklip nga reperi e tashmë kemi dhe një datë publikimi.

“Flawless” do të lansohet nesër në mesnatë, sipas një postimi që ka bërë artisti.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Capital T (@truekapo) on