Këngëtarja e njohur kosovare arrestohet dhe dërgohet në spital psikiatrik
Foto: Ilustrim

Këngëtarja e njohur kosovare arrestohet dhe dërgohet në spital psikiatrik

Showbiz nëntor 18, 2018 - 19:29
Lexo Detajet

Nata e kaluar duket të ketë qënë makth për këngëtaren Baby G.

Sipas IndeksOnline, këngëtarja nga Kukësi është kapur me lëndë narkotike prej Policisë së Kosovës.

Duket se vikendi ishte shumë i skajshëm për këngëtaren e cila ishte në gjendje shumë të rëndë.

Baby G u gjet prej policisë pasi kishte përzier shumë lloje drogash dhe në masë të madhe.

Pas arrestimit ajo është dërguar në Reparatin e Psikiatrisë në Prishtinë ku ende ndodhet.