Albani e Mirami ‘çmenden’, puthje të zjarrta në publik

Albani e Mirami ‘çmenden’, puthje të zjarrta në publik

Showbiz tetor 10, 2018 - 17:39
DETAJET

Pushimet si duket nuk kanë mbaruar për këngëtarin Alban Skenderaj dhe për gruan e tij po ashtu këngëtare, Miraim Cani, shkruan “Zëri.info”.

Çifti që janë të martuar që një kohë kanë zgjedhur që ditën sot ta nisin me një foto mjaft të ëmbël. Në këtë fotografi është Albani ai e cili e puth Miriamin përderisa u urojnë të gjithëve në mëngjes të mirë.

LEXO EDHE: Kur Miriam dhe Albani bënin sikur nuk njiheshin

Ajo çfarë vërehet është se çifti në këtë moment kanë qenë në pishinë.

Alban Skenderaj së fundmi ka sjellur këngën “Lea”, e ku në videoklipin e kësaj këngë merr pjesë edhe Miriam Cani. /ZËRI

Image