Festë në shtëpinë e Remzie Osmanit, ky person i afërt i saj feston datëlindjen

Festë në shtëpinë e Remzie Osmanit, ky person i afërt i saj feston datëlindjen

Showbiz tetor 09, 2018 - 08:53
DETAJET

Në shtëpinë e këngëtares së njohur dhe mjaft të dashur për publikun shqiptar, Remzie Osmanit sot ka festë. Bashkëshorti i saj Halili feston datëlindjen, shkruan “zëri.info”.

Me rastin e datëlindjes së tij s`ka pasur se si të mungojë urimi nga këngëtarja Osmani. Ajo zgjodhi fjalët më të ëmbla për ta uruar bashkëshortin për datëlindje.

LEXO EDHE: Erion Veliaj publikon foton e parë të djalit të porsalindur, zbulon emrin e veçantë

“Urime dtl Halil, 100 vite te lumtura. Qofshim gjithmonë bashke te lumtur”, ka shkruar ajo krahas një fotografie të publikuar me të.

Remzie Osmani së fundmi ka sjell në treg këngën “Telat e zemrës”, në bashkëpunim me Era Rusin. /ZËRI

Image