Harroni vajzat e këngëtarëve të estradës, ato të Genës ju lënë pa mend

Harroni vajzat e këngëtarëve të estradës, ato të Genës ju lënë pa mend

Showbiz shtator 23, 2018 - 09:54
Lexo detajet

Gena është njëri ndër këngëtarët më të dashur për publikun. Edhe pse mundohet që jetën private ta mbajë larg mediave dhe larg publikut ai së fundmi ka shfaqur disa fotografi me vajzat e tij, shkruan “Zëri.info”.

Ato tanimë janë rritur dhe janë bërë shumë të bukura.

LEXO EDHE: Një nuse si Ryva, kështu gatuan fli me saç

Gena mbi këto fotografi ka shkruar “Me princeshat e mija”, e ku të dyja me gjithë vend mund të konsiderohen ashtu. /ZËRI

Image

Image